UKLIĎME MEDLÁNKY 11. 4. A 18. 4. 2015

UKLIĎME MEDLÁNKY

 

11.4.2015

„RECYKLAČNÍ  DOPOLEDNE“ –  v rámci Medláneckých farmářský trhů  od 9:00 do 13:00 jsme pro Vás připravili stánek nadace Veronica, kde můžete jak podpořit nadaci nákupem věcí z jejich obchůdku, tak sami donést, co už nepotřebujete a nehodí se vám a co by někdo jiný ještě využil. Cílem nadačního obchůdku je věci prodat a  peníze vložit do nové výsadby v Brně pomocí grantů a to i v Medlánkách.  

Donést můžete: oblečení, doplňky, bižuterii, obuv, sklo, keramiku, porcelán, hračky, apod. – vše v dobrém stavu.

„ODPOLEDNE V EKO-DVOŘE“  pro širokou veřejnost od 14:00 do 17:00 v EKO-dvoře na ulici Rysova. SAKO pro Vás připravilo komentované prohlídky eko-dvora od 14:00 a od 16:00 přímo na místě.  Pro děti jsou na místě připraveny tvořivé dílničky z recy materiálů, úkoly  s ekologickou tématikou a jiné. 

 

18.4.2015

 

„UKLIĎME MEDLÁNKY“  Pojďme společně uklidit nepořádek a černé skládky v našem okolí, startujeme v9:00 od SC SÝPKAZapojit se mohou jednotlivci, skupiny i celé domy. Úklidové práce budou přímo v terénu koordinovat a při svozu odpadu na vymezená místa pomáhat pracovníci ÚMČ Brno-Medlánky (týká se výhradně nepořádku na veřejných prostranstvích, nikoli předmětů vyklízených z budov nebo soukromých pozemků). Naše městská část Vám ve spolupráci s městem Brnem nabízí pomoc při svozu odpadu a omezeně také poskytnutí pytlů na odpad a rukavic. Více informací u starosty marek@medlanky.brno.cz.


Přijďte 
a přiložte ruku k dílu.

logo-akce-black-big_yh4si8

Ve spolupráci se :

logo_brno

90px-Brno-Medlánky_znak.svg

SAKO_logo_C

NadaceVeronica_zelena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *