Ahoj Krásné Česko

Na jaře byla pro účastníky akce Ukliďme Česko vyhlášena soutěž o zvelebení veřejného prostoru. Proto jsme se rozhodli, že přihlásíme naši Přírodní zahradu u medláneckého rybníka, kde již delší dobu uvažujeme nad opravou altánku, ale bohužel na ni nemáme dostatek financí. Altánek má již pár let života za sebou a potřeboval by menší opravy a zkrášlení, aby sloužil dále rodinám a lidem z okolí. Pomohla by mu oprava střechy, případně úprava a nalakování dřeva, ze kterého je altánek postavený, včetně plotů a laviček okolo. K tomu se můžou modernizovat lavičky nebo přidat do altánku stůl a lavičky, které by sloužily návštěvníkům.

Díky Vašim hlasům se nám podařilo získat 2. místo, již jsme komunikovali s agenturou, která celou soutěž pořádá a během podzimu bychom se měli dočkat opravy. V rámci předání se bude v zahradě konat slavnost, o které budete předem informováni.

 

Ing. Kateřina Richterová

DSC_9429

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>